Rok 2020

Leden

10.1. Šišma – Hasičský ples

11.1. Dlouhá Loučka – Myslivecký ples

17.1. Hradčany– sportovní ples

18.1. Vigantice – Myslivecký ples

24.1. Medlov u Uničova– Sportovní ples

25.1. Nová Hradečná – Myslivecký ples

31.1. Stará Ves – Hasičský ples

Únor

1.2. Opatovice u Hranic na Moravě – Sokolský ples

7.2. Tučín – soukromá akce

8.2.  Horní Moštěnice – Hasičský ples

14.2. Dolní Studénky – 17. sokolský ples

15.2. Troubky – Hasičský ples

21.2. Přerov – Okresní myslivecký spolek Přerov

22.2. Šumvald – Sportovní ples

28.2. Dřevohostice – Tradiční ples – Sokolovna / 20h /

29.2. Uvolněný Termín

Březen

6.3. Čekyně – Ples fotbalistů

7.3. Vinary – Zahrádkářský ples

13.3. Přerov – ples zaměstnanců Precheza a.s. Přerov

14.3. Dlouhá Loučka – Maškarní ples

20.3. Rokytnice – ples fotbalistů

21.3. Svitavy – Policejní ples

27.3. Kozlovice – tradiční večírek

28.3. Újezd – soukromá akce / narozeniny /

31.3. Soukromá akce svatba / Vlasťa /

Duben

3.4. Přerov – Školní ples ZŠ Trávník  / Klub Teplo  /

4.4.Tovačov – soukromá akce  / narozeniny /

18.4. Penčice – soukromá akce narozeniny

Květen

8.5. Přerov – soukromá akce  / narozeniny Rostiček   /

16.5. Citov – Májový Bál / od 20hod. /


23.5. Dvůr Honětice – soukromá akce / svatba /

30.5. Buk – Hodová zábava  / od 20h /

Červen

6.6. Míškovice – soukromá akce  /  svatba  /

20.6. Troubky konírna – sokromá akce / svatba /

26.6. Brněnská přehrada – soukromá akce / svatba /

27.6. Troubky konírna – sokromá akce / svatba /

Červenec

10.7. Troubky – Hodová zábava

18.7. Radvanice – Hodová zábava  / od 20hod.  /

Srpen

1.8. Vyškov – soukromá akce  / svatba /

8.8. Prostějov – soukromá akce / svatba Kikuška a Pavel /

14.8. Manerov – předhodová zábava / od 20hod. /

15.8. Horní Moštěnice – Hodová zábava / od 20hod. /

18.8. Zábeštní Lhota – soukromá akce / svatba /

Září

12.9. Osek nad Bečvou – Hodová zábava  / od 19h před Obecním úřadem /

21.9 – 8.10. – DOVOLENÁ    Jen Tak 2

Říjen

10.10 Vítonice – Slavnosti vína  3.ročník

17.10. Tučín – Tečénské vinobraní  8.ročník

Prosinec

4.12. Přerov MD – Taneční závěrečná 1 / od 19h /

5.12. Přerov MD – Taneční závěrečná 2 / od 19h /

11.12. Přerov MD – Taneční závěrečná 3 / od 19h /

12.12. Osek nad Bečvou – Taneční závěrečná TŠ – Šrámkovi / od 19h /

26.12. Přerov – Štěpánská zábava – Bowling Bar od 19h

31.12. Svitavy – Silvestr 2020 Salon Sahir

 

 

 

 

                                        Rok 2021

Leden

8.1. —————–

9.1. —————–

15.1. Hradčany – Sportovní ples

16.1. Vigantice – Myslivecký ples

22.1. Dobrčice – Hasičský ples

23.1. Dlouhá Loučka – Myslivecký ples

29.1. Medlov u Uničova – Sportovní ples

30.1. Horní Moštěnice – Hasičský ples

Únor

5.2. Stará Ves – Hasičský ples

6.2.————————-

12.2. Dřevohostice – Tradiční ples – sokolovna

13.2. Troubky – Hasičský ples

19.2. Dolní Studénky – 18. sokolský ples

20.2. Paseka – Obecní ples

26.2. Přerov – Okresní myslivecký spolek Přerov

27.2. Šumvald – Sportovní ples

Březen

5.3. —————-

6.3. Vinary – Zahrádkářský ples

12.3. Rokytnice – ples fotbalistů

13.3. Čekyně – Ples fotbalistů

19.3. Přerov – ples zaměstnanců Precheza a.s. Přerov

20.3. Kozlovice – Tradiční večírek

26.3. Přerov – Školní ples ZŠ Trávník / Klub Teplo /

27.3. Svitavy – Policejní ples

Červenec

24.7. Bohuslávky – soukromá akce / narozeniny – Honzíček J. /

Srpen

7.8. Vigantice – Myslivecká předpouťová zábava

13.8. Manerov – předhodová zábava / od 20hod. /

14.8. Horní Moštěnice – Hodová zábava / od 20hod. /

30.8. Paseka – Pasecké slavnosti

Prosinec

3.12. Přerov MD – Taneční závěrečná 1 / od 19h /

4.12. Přerov MD – Taneční závěrečná 2 / od 19h /

10.12. Přerov MD – Taneční závěrečná 3 / od 19h /

11.12. Osek nad Bečvou – Taneční závěrečná TŠ – Šrámkovi / od 19h /

                                        Rok 2022

Leden

15.1. Vigantice – Myslivecký ples

22.1. Dlouhá Loučka – Myslivecký ples

29.1. Horní Moštěnice – Hasičský ples